Kindante organiseerde KiKi-conferentie

29 september 2016
Op 28 september organiseerde Kindante de "KiKi-conferentie". Een dag van en voor kinderen, met als doel om naar de kinderen te luisteren over hun manier van leren in de toekomst.
Hoe ziet voor onze leerlingen de school van de toekomst eruit? Hoe zien zij het onderwijs van de toekomst? Wat heeft het onderwijs nodig volgens de kinderen, welke ideeŽn hebben ze en wat hebben kinderen nodig om het beste te kunnen leren, om zich het beste te kunnen ontwikkelen?

Van iedere school van Kindante nam een leerling deel aan deze conferentie. Zij hebben meegedacht overr de toekomst van het onderwijs en namen deel aan verschillende workshops. Andere leerlingen hadden een rol om tijdens de KiKi-dag deelnemende kinderen te interviewen, filmpjes te maken en te vloggen.

Het was een geweldige dag waarin onze leerlingen ťcht centraal stonden; zij hadden de hoofdrol. Er namen dan ook geen volwassenen deel aan de conferentie; zij waren alleen aanwezig ter ondersteuning!
Bekijk de filmpjes op Youtube :

https://youtu.be/C2gI5arPneo
https://youtu.be/HivWryO0M-U
Terug
Print