BURO Kindante

Het algemene e-mailadres van de stichting Kindante is BURO@kindante.nl

Binnen ons BURO werken de volgende medewerkers:
Concern-controller
Frank Cuijpers f.cuijpers@kindante.nl
Bestuurssecretaris
Renťe Smeets renee.smeets@kindante.nl
Bestuurssecretariaat/Communicatie:
Maud Golsteyn Senior adviseur communicatie m.golsteyn@kindante.nl
Annemarie Barendsz Medewerker bestuurssecretariaat a.barendsz@kindante.nl
Eveline Laugs Medewerker bestuurssecretariaat e.laugs@kindante.nl
Anne-Marie Nieskens Medewerker bestuurssecretariaat a.nieskens@kindante.nl
Facilities:
Christel Beucken ConciŽrge c.beucken@kindante.nl
Josina Hempenius Medewerker facilities j.hempenius@kindante.nl
Mark Limpens Adviseur facilities m.limpens@kindante.nl
Guus van Kan Adviseur facilities g.vankan@kindante.nl
Sjef Weijman Manager facilities s.weijman@kindante.nl
FinanciŽn/SA:
Barry Deguelle Manager financiŽn b.deguelle@kindante.nl
Hilde Goossen Medewerker financiŽn h.goossen@kindante.nl
Margriet Penners Medewerker financiŽn m.penners@kindante.nl
MariŽlle Rooke Medewerker salarisadministratie m.rooke@kindante.nl
Onderwijs/ICT:
Frances Geene Senior adviseur onderwijs f.geene@kindante.nl
Esther Nieuwenhuysen Senior adviseur onderwijs e.nieuwenhuysen@kindante.nl
Andrť Nijboer CoŲrdinator WT&S a.nijboer@kindante.nl
Claudia de Rooij Applicatiebeheerder c.derooij@kindante.nl
Ed Toussaint Senior adviseur ICT/onderwijs e.toussaint@kindante.nl
Miriam Wijnands Senior adviseur onderwijs m.wijnands@kindante.nl
HR:
Odette Albers Manager HR o.albers@kindante.nl
Lune Demandt Senior adviseur HR l.demandt@kindante.nl
Judith Hamers Senior adviseur HR j.hamers@kindante.nl
Lieke Kaldenhoven Adviseur HR l.kaldenhoven@kindante.nl
Annelies Seegers Medewerker HR a.seegers@kindante.nl
Els Thomas Adviseur HR e.thomas@kindante.nl
Ellen Vroomen Medewerker HR e.vroomen@kindante.nl

Email-adressen gebruiken t.b.v. acquisitie wordt niet op prijs gesteld!
Terug
Print